Vodotesný obal na mobil a fotoaparát

vodotesne-skompasom14
vodotesne-puzdro-mobil5
vodotesne-puzdro-1
vodotesne-puzdro-3
kompas
vodotesne-puzdro-2
Pôvodne: 29,90 €
Cena s DPH 12,50 €
Ušetríte: 17,40 €
skladom.gif

Popis

Univerzálne a spoľahlivé
Toto univerzálne vodotesné púzdro je navrhnuté pre smartfóny, MP3 prehrávače, či digitálne fotoaparáty. Púzdro perfektne chráni váš smartfón, či podobné zariadenie pred vodou. Je nielen vodeodolné, ale hlavne je 100 % vodotesné do hĺbky 10 m. Smartfón chráni obal vyhotovený z odolnej gumy vybavený špeciálnym systémom uzatvárania, ktorý zabraňuje vniknutiu vody na najcitlivejšom mieste.

Použitie v nových situáciách
Váš telefón tak môžete pokojne používať v situáciách, ktoré ste si doteraz nevedeli ani predstaviť. Vodotesné púzdro je navrhnuté tak, aby ste mohli využívať všetky funkcie vášho telefónu. Vo vode tak môžete nielen telefonovať, surfovať po internete, ale hlavne robiť skvelé fotografie na miestach o ktorých sa vám doteraz ani nesnívalo. S vodotesným púzdrom sa môžete bezpečne ponoriť a nafotiť si napríklad koralový útes plný rýb, alebo zachytiť neopakovateľné športové momenty. Svoj smartfón si bezpečne užijete pri kúpaní, rybačke, raftingu, splave, plavbe na lodi alebo iných vodných športoch. Využite si nájde aj v sťažených poveternostných podmienkach, kde je vysoká vlhkosť, zrážky alebo sneh.

Bude mi pasovať?
Toto púzdro je dostatočne veľké, aby pasovalo na prevažné množstvo vyrábaných smartfónov. Najlepšie zistíte, či bude obal vhodný pre váš mobil, alebo fotoaparát, ak si rozmery svojho zariadenia porovnáte s rozmermi obalu, ktoré uvádzame nižšie.

Rozmery obalu:
  • vonkajší rozmer obalu: 10 x 17 cm
  • vnútorný rozmer obalu: 7,5 x 12,5 cm (zistite či sa vám telefón zmestí do obalu)
Ďalšie parametre:
  • 100% vodotesný obal do hĺbky 10 metrov
  • špeciálny uzatvárací systém proti preniknutiu vody
  • nafukovací odolný obal vyhotovený z PVC, ABS chráni telefón proti nárazom a zabezpečí aby sa vo vode nepotopil
  • vhodný na použitie pri vodných športoch ako je rafting, plávanie, potápanie, lyžovanie, rybárčenie, či nepriaznivých poveternostných podmienkach v daždi a snehu. Chráni mobilný telefón proti vode, prachu, špine a piesku.
  • umožňuje využívať všetky dostupné funkcie smartfónu ako je telefonovanie, surfovanie na internete, počúvanie hudby a fotografovanie
  • praktická šnúrka na krk
  • hmotnosť 92 g

Budete spokojní

Kontakt

Cyklón eshop
Obrázok, s.r.o.
Vlastenecké námestie 10
85101 Bratislava
web: www.cyklon.sk
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
tel.: 0907 138852 

Facebook

Majte nás radi:

 
© 2012 Obrázok, s.r.o. - reklamná agentúra

Prihlásiť alebo Registrovať

Prihlásiť sa